KONST / Litografier / Serigrafi 15243231
nr 1524 3231
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Signerad ej numrerad. Bladets mått: 18,5x26 cm, oramat löst blad
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:50:05
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan